Remember! Register/Forget Password?

مقالات

مقالات آموزشی سیستم های امنیتی و نظارتی

خروجی در دستگاه های دزدگیر چیست؟

در گذشته اغلب دزدگیرها دارای یک خروجی منفی بودند که اصطلاحا خروجی درب باز کن نامیده می شد و به کاربر این امکان را می داد که از طریق نگه داشتن یکی از کلید های ریموت، خروجی را فعال و با کمک رله درب باز کن یا هر وسیله برقی را به صورت لحظه ای فرمان دهد.

عیب یابی و رفع عیب آژیرخطا...!

در مواردی که آژیر خطا در زمان مشخصی از روز با اختلاف چند دقیقه به صدا در می آید؛ احتمالأخطا مربوط به نور خورشید بوده است. در این حالت عمدتا تابش نور خورشید به جسمی منعکس کننده، باعث شکست نور به داخل چشمی شده و این عمل باعث تحريك چشم و آلارم خطا می شود.

بررسی سنسور های starvis

با توجه به درخواست همکاران و نیاز ضروری شناخت و بررسی سنسور های تصویر لازم دانستیم که در این مقاله به برسی سنسور های STARVIS بپردازیم و شما را با ویژگی های این سنسورها آشنا کنیم.

بررسی ركورد های AHD

قبل از آن كه بحث اصلي مطرح شود به بررسي دو ديكدر 6114 و 6124 شركت نكست چيپ مي پردازيم. آي سي NVP6114 توانايي ديكد كردن يا رمزگشايي چهار كانال AHD يك مگاپيكسل را دارد. يعني سيگنال هايي كه از چيپ NVP2431 دوربين ارسال مي شوند را آشكار مي كند.

بررسی سیستم های AHD

سری دوربین های HD که باعث ماندگاری بستر آنالوگ شده، در مبحث مدار بسته به چند تکنولوژی ختم می شود که هر کدام از ویژگی های منحصر به فردي برخوردار بوده و داراي نقاط مشترک زیادی هم هستند.

انتخاب و اجرای سیستم نظارت تصویری مناسب

قبل از هر چیز باید به این نکته توجه داشت که هر سیستم مدار بسته ای را نمی توان یک سیستم نظارت تصویری مناسب دانست. سیستم انتخابی برای نظارت یک محیط باید با شرایط آن محیط متناسب باشد.